جروبحث بیابان خشکسالی استفاده روز جهانی

جروبحث: بیابان خشکسالی استفاده روز جهانی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با آزمون، حقیقی و دژاگه دوست شده‌ام، آزادی&quot، &quot/ فوق‌العاده است ، قدوس

بازیکن دو تابعیتی تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مصاحبه‌ای راجع به حضور در اردوی تیم ملی و صمیمیت در آن به صحبت پرداخت. 

با آزمون، حقیقی و دژاگه دوست شده‌ام، آزادی&quot، &quot/ فوق‌العاده است ، قدوس

قدوس: با آزمون، حقیقی و دژاگه دوست شده است ام/ "آزادی" فوق العاده است

عبارات مهم : ایران

بازیکن دو تابعیتی تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مصاحبه ای راجع به حضور در اردوی تیم ملی و صمیمیت در آن به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت سوئدی زبان svenska، سامان قدوس بازیکن دو ملیتی و تازه تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سوی کارلوس کی روش جهت دو بازی با کره جنوبی و سوریه به تیم ملی کشور عزیزمان ایران دعوت شده است هست. قدوس روز دوشنبه راهی سئول شد تا تیم ملی را همراهی کند.

با آزمون، حقیقی و دژاگه دوست شده‌ام، آزادی&quot، &quot/ فوق‌العاده است ، قدوس

این بازیکن که در عضویت تیم اوسترساند هست، در گفت و گویی راجع به بازی جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران و گزینش کشور عزیزمان ایران به جای سوئد سخن گفته است.

سامان قدوس راجع به آینده باشگاهی فوتبال خود گفت: قبل از بازی در لیگ اروپا پیشنهادهایی به دست من رسیده بود که زیاد بودند. ولی این موضوعی است که مدیر برنامه های من به آن می پردازد و من تمایلی به صحبت راجع به آن ندارم. من دوست دارم در سوئد بمانم و در اوسترساند بمانم. با این حال اگر پیشنهادی فوق العاده به دستم برسد، ممکن است تصمیم دیگری بگیرم.

بازیکن دو تابعیتی تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مصاحبه‌ای راجع به حضور در اردوی تیم ملی و صمیمیت در آن به صحبت پرداخت. 

وی گفت: خوشحالم که در این مدت توانستم با حمایت مربیان خودم رشد کنم و به تیم ملی هم برسم. من مربیان مختلفی داشتم که در تیم های متفاوت با آنها بازی کردم و الان خیلی خوشحالم که به این جایگاه رسیده ام و در تیم ملی بازی می کنم. اکنون که به تیم ملی رسیده ام تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم جهت تیم ملی بافایده باشم.

او راجع به آشنایی با کارلوس کی روش و حضور در تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: من و کارلوس کی روش اخیرا خیلی در ارتباط بودیم، ولی ارتباط ما حضوری نبوده هست. ما از طریق SMS با هم در ارتباط بودیم و دستیارش به سوئد آمد و با او ملاقات داشتم. در کل باید بگویم که تلاش زیادی کردیم تا پرسشها موجود بر سر ورود به تیم ملی کشور عزیزمان ایران را حل کنیم و بتوانم در تیم ملی بازی کنم. او از من خواست تا به سئول بروم و با بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران آشنا شوم و این جو خیلی خوبی است که من دوست دارم آن را تجربه کنم.

قدوس ادامه داد: چیزهای خوب زیادی از کشور عزیزمان ایران شنیدم و می دانم که ورزشگاه بزرگ آزادی چه شرایطی دارد. فقط می توانم بگویم که آزادی فوق العاده هست. بی نهایت خوشحالم که جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران گزینش شدم و می دانم که این مسئولیت سخت و بزرگی است که در اختیار من قرار گرفته هست. جو خیلی خوبی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران است و من همین الان با سردار آزمون، علیرضا حقیقی دروازه بان ایرانی که در سوئد بازی می کند و اشکان دژاگه دوست شده است ام.

با آزمون، حقیقی و دژاگه دوست شده‌ام، آزادی&quot، &quot/ فوق‌العاده است ، قدوس

بازیکن تازه تیم ملی کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: از کارلوس کی روش تقدیر می کنم که این وقت را در اختیار من قرار داد تا بتوانم در تیم ملی کشور عزیزمان ایران بازی کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا جهت تیم بافایده باشم. می دانم مسابقه مشکل در تیم ملی کشور عزیزمان ایران است و بازیکنان خوب زیادی در تیم هستند و باید از وقت به دست آمده استفاده کنم.

واژه های کلیدی: ایران | ارتباط | ایرانی | بازیکن | بازیکنان | اشکان دژاگه | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs